Belgia, 5 franków, 1869

Belgia, 5 franków, 1869

Belgia, 5 franków, 1869

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:07:20
308169
Opis: Belgia - Leopold II 1865-1909, 5 franków, 1869, Bruksela
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 24.97 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: De Mey 93, KM 24

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 104

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  48 zł