Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 22:03:00
305457
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1632, Hall, Aw: Półpostać w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.51 g, patyna
Literatura: Davenport 3338, M.-T. 473, Voglh. 183. IV

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 287

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  560 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  460 zł