Polska, 1/2 guldena, 1923

Polska, 1/2 guldena, 1923

Polska, 1/2 guldena, 1923

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:26:20
309046
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1/2 guldena, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.I, Parchimowicz 59a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 97

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł