Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Polska, 2 złote, 1934

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:18:40
307627
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 111a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 163

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  40 zł
8)  38 zł