Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:18:00
309052
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 100

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł