Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:15:20
309083
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 116c

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 169

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  175 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł