Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:14:40
207703
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: stemple płytkie, ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 443

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  720 zł
4)  640 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  470 zł
9)  390 zł
10)  370 zł
11)  360 zł
12)  350 zł
13)  340 zł
14)  320 zł
15)  310 zł
16)  300 zł
17)  280 zł
18)  270 zł