Polska, dwugrosz, 1747

Polska, dwugrosz, 1747

Polska, dwugrosz, 1747

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 21:08:40
309108
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz, 1747, Drezno, wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem (delfinem francuskim); Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis LUDOVICI DELPHINI ET MARIÆ IOSEPHÆ ...; Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe, AMOR MUTUUS
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, egzemplarz z kolekcji Horn
Literatura: Kahnt FA2 655, Kop. 11545 (R3)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 380

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  720 zł
4)  560 zł
5)  460 zł
6)  440 zł
7)  430 zł
8)  420 zł
9)  380 zł
10)  370 zł