Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:58:00
305509
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżem na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD17-4 (R)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  195 zł
12)  170 zł
13)  165 zł
14)  150 zł