Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:52:00
305514
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, z tytulaturą króla SIGISM... na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger K.01.1.a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 417

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  410 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  350 zł
11)  330 zł
12)  300 zł
13)  280 zł
14)  260 zł
15)  240 zł
16)  220 zł