Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:44:20
306360
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. Jagiellonowie 20, Kurp. 57 (R1)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 302

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł