Polska, denar, 1236-1248

Polska, denar, 1236-1248

Polska, denar, 1236-1248

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:41:00
308958
Opis: Polska - Kujawskie - Kazimierz I 1211-1267, denar, 1236-1248, Aw: Postać na koniu, w prawo, trzymająca proporzec, wokół trzy gwiazdy; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 15.4 mm, 0.31 g, lekko niedobity, patyna
Literatura: Kop. 6423 (R3), Str. 44c, Frynas P.Cui.3.1, Pełczyska 5

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 653

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 200 zł
4)  1 150 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  680 zł
8)  660 zł
9)  640 zł