Cesarstwo Rzymskie, follis, 303

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:35:40
308656
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus 305-306 - jako cezar 293-305, follis, 303, Siscia, Aw: Popiersie cezara w wieńcu laurowym w prawo, CONSTANTIVS NOB CAES, Rw: Moneta stojąca w lewo, trzymająca wagę oraz róg obfitości, w lewym polu półksiężyc, w prawym V, w odcinku SISΓ, SACRA MONET AVG ET CAESS NOSTR
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.2 mm, 8.88 g, rzadki, patyna
Literatura: RIC 141a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 129

1)  135 zł
2)  130 zł