Cesarstwo Rzymskie, follis, 303-304

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:34:20
308657
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus 305-306 - jako cezar 293-305, follis, 303-304, Nicomedia, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, FL VAL CONSTANTIVS NOB CAES, Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, trzymający paterę, z której wypływa ciecz oraz róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku SMNA
Stan zachowania: I-/II,
Dodatkowe informacje: brąz, 28.6 mm, 10.26 g, zielona patyna
Literatura: RIC 30a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 142

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł