Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 275-276

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:31:40
207702
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian bilonowy, 275-276, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza zwrócone w prawo, IMP C M CL TACITVS AVG , Rw: Cesarz trzymający berło, stojący w prawo, otrzymujący glob od Marsa wspartego na berle, stojącego w lewo, CLEMENTIA TEMP, w polu Z, w odcinku XXI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.50 g, ciemna, plamiasta patyna
Literatura: RIC 210, C. 20

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł