Rzym prowincjonalny, brąz, 244-249

Rozpoczęcie: 07-09-2020 18:00
Zakończenie: 17-09-2020 20:30:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:30:00
308667
Opis: Rzym prowincjonalny - Moesia Superior - Viminacjum - Filip I Arab 244–249, brąz, 244-249, Aw: Popiersie władcy w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Mezja stojąca na wprost, z głową w lewo, wyciągająca ręce w stronę byka i lwa, P M S COL VIM / AN VIII
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.1 mm, 18.75 g, zielona patyna
Literatura: AMNG 104

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 47