Cesarstwo Rzymskie, denar, 222

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:27:00
309063
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) 222-235, denar, 222, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA AVG; Rw: Junona stojąca w lewo, trzymająca berło i karmiąca pawia z patery, IVNO CONSERVATRIX
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.97 g, delikatna patyna
Literatura: RIC 343, C. 35

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 130

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł