Cesarstwo Rzymskie, denar, 103-111

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:17:00
308758
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 103-111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P, Rw: Cesarz trzymający gałązki oliwne, w kwadrydze, w prawo, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.27 g, patyna
Literatura: RIC 141

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 413

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  600 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  340 zł
10)  300 zł
11)  280 zł
12)  250 zł
13)  220 zł
14)  125 zł
15)  120 zł