Republika Rzymska, denar serratus, 81 pne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:11:20
308943
Opis: Republika Rzymska - A. Postumius A. F. S N. Albinus 81 pne, denar serratus, 81 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany z udrapowanymi włosami z łukiem i kołczanem w prawo, powyżej bukranion (głowa wołu), Rw: Postać w todze stojąca przy ołtarzu stojącym na skale, obok ołtarza stojący wół w prawo, nad którego głową uniesiona ręka postaci z kropidłem, [APOST A F / S N ALBIN]
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.96 g, patyna, niecentrycznie wybity
Literatura: Crawford 372/1, Albert 1263

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 310

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł