Grecja i posthellenistyczne, drachma, II/I w. pne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:08:40
308726
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Iliria - Dyrrhachium, drachma, II/I w. pne, Aw: Krowa z cielakiem ssącym mleko, napis ΦΙΛΩΤΑΣ (nazwa magistratu - Filotas), Rw: Stylizowane podwójne gwiazdy w kwadracie, ΔΥΡ / ... / ΡΙΛ / ΛΟΥ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 3.39 g
Literatura: SNG Tübingen 1378

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 261

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  60 zł