Grecja i posthellenistyczne, FALS - nomos, III-II w. pne

Rozpoczęcie: 07-09-2020 18:00
Zakończenie: 17-09-2020 20:08:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:08:20
308765
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Velia, FALS - nomos, III-II w. pne, Aw: Atena w hełmie zdobionym piórami w lewo, Rw: Lew kroczący w prawo, powyżej kaduceusz, poniżej ΥΕΛΗΤΩΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.6 mm, 6.84 g, MONETA ODLANA !
Literatura: McClean 1468, Kałkowski 2

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 301