Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Makedonon Protes - naśladownictwo, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:08:00
309066
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Makedonon Protes - naśladownictwo, ok. II w. pne, Aw: Stylizowane popiersie Artemidy w prawo, umiejscowione na tarczy, Rw: W wieńcu dębowym maczuga, powyżej monogram i MAKEΔONΩN, poniżej ΠPΩTHΣ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.80 g, 36.1 mm, piękny rewers, rzadka i ciekawa moneta
Literatura: Slg. Lanz 1009, Göbl, OTA tabl. 45, 600/1

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 220

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  370 zł
6)  360 zł