wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, W..

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:03:00
309198
Opis: wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, Warszawa 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowane opracowanie historii ryngrafu od ich początków po czasy współczesne

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 425

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  60 zł