wydawnictwa polskie, Kałlkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Poli..

Rozpoczęcie: 07-09-2020 18:00
Zakończenie: 17-09-2020 20:02:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:02:00
308912
Opis: wydawnictwa polskie, Kałlkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Polish securities), wydanie III, Warszawa 2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 200 stron, oprawa twarda płócienna z obwolutą, duży format, tekst polski i angielski, pięknie ilustrowana historia polskich papierów wartościowych

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 55