wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszc..

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:01:40
309263
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Mennica bydgoska, reedycja wydania z 1955 roku; Bydgoszcz 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 291 + 37 stron wstępu, format ok. B5, twarda oprawa, reedycja PTN na 50-lecie oryginalnego wydania, bardzo rzadka i poszukiwana pozycja

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 97

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  125 zł
5)  120 zł