wydawnictwa polskie, Beyer Karol – Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa ..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:01:20
309262
Opis: wydawnictwa polskie, Beyer Karol – Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa 1973
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 + 36 stron + 37 tablic, format B5, oprawa kartonowa, ładnie zachowana

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 291

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  48 zł
4)  26 zł
5)  24 zł
6)  18 zł