wydawnictwa polskie, Zagórski Ignacy – Monety Dawnej Polski. Teksty do tablic, Warszawa 1977 (r..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2020 20:01:00
309261
Opis: wydawnictwa polskie, Zagórski Ignacy – Monety Dawnej Polski. Teksty do tablic, Warszawa 1977 (reprint PTA), Monety dawnej Polski. Tablice (I–LX), Warszawa 1969 (reprint PTA)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 191 stron oraz 60 tablic z opisami, oprawa kartonowa, niewielkie zagięcia i zabrudzenia okładki, ładnie zachowane

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 271

1)  36 zł