Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po roku 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:48:00
308714
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po roku 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, mocowanie na słupek, nakretka sygnowana J.KNEDLER / WARSZAWA z wybitym numerem 29882, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 43.6x43.6 mm 12.41 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 430

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł