Polska, szóstak, 1627

Polska, szóstak, 1627

Polska, szóstak, 1627

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:02:00
307995
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1627, Kraków
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1266, Kop. Z.III.W. 925

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 688

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  46 zł
12)  44 zł