Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:46:20
305254
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966, Warszawa, Aw: Półpostać papieża w lewo, z lewej + / OJ- / CIEC / ŚWIĘ- / TY / PAWEŁ / VI / + / 1966 / +, na dole sygnatura W.KOWALIK, Rw: Dziewięć pól w których święci oraz godła Polski piastowskiej, jagiellońskiej i współczesnej, Matka Boska Częstochowska i napis TYSIĄCLECIE / CHRZTU ŚWIĘ- / TEGO NARO- / DU POLSKIE- / GO-966- / 1966 / WK, na obrzeżu nabita punca srebra oraz V, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.6 x 68.0 mm, 154.98 g, medal lakierowany, w oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 274

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  190 zł
5)  180 zł