Polska, medal na pamiątkę otwarcia Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Polskiej, 1928

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:46:00
308896
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę otwarcia Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Polskiej, 1928, Warszawa, Aw: Orzeł państwowy otoczony wieńcem, GABINET NVMIZMATYCZNY MENNICY PAŃSTWOWEJ •11•XI•(herb Kościesza)•1928, Rw: Wizerunek awersu grosza krakowskiego (Orzeł, GROSSI | CRACOVIENSSES|), medal projektu Władysława Terleckiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.1 mm, 9.42 g, ciemna patyna
Literatura: Strzałkowski 613 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 457

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  32 zł
8)  30 zł