Polska, medal nagrodowy - Za Konia Remontowego, 1937

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:45:40
308897
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal nagrodowy - Za Konia Remontowego, 1937, Warszawa, Aw: Orzeł państwowy i napis w otoku MINISTERSTWO SPRAW WOJSKOWYCH, Rw: Pomiędzy gałązkami oliwnymi napis w trzech wierszach ZA KONIA / REMONTOWEGO / 1937, niżej znak Mennicy Warszawskiej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 50.2 mm, 49.53 g, uderzenia przy krawędzi, ciemna patyna
Literatura: Strzałkowski 817

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 197

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  46 zł