Francja, medal pamiątkowy, 1957

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:45:00
308574
Opis: Francja - XX wiek, medal pamiątkowy, 1957, Aw: Na tle słońca Prometeusz z ogniem, z prawej PROMETHEE, z lewej sygnatura R.B.BARON, Rw: Wieniec w którym medalion, w nim ASSOCIATION TECHNIQUE DE L'INDUSTRIE DU GAZ EN FRANCE / CONGRÈS / DE / 1957 / A / M. G. MEKER / MEMBRE SOCIÉTAIRE / DEPUIS 1907, na dole sygnatura H. DUBOIS, na obrzeżu nabite 1ARGENT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 68.1 mm, 136.62 g, delikatna patyna, polakierowany

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 134

1)  260 zł
2)  250 zł