Szwecja, 1 öre, 1613

Szwecja, 1 öre, 1613

Szwecja, 1 öre, 1613

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:32:20
306895
Opis: Szwecja - Gustaw II Adolf 1611-1632, 1 öre, 1613, Sztokholm, rzadsza, wczesna odminana z dużym Snopkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SM 67

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 121

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  125 zł