Rosja, połtinnik (50 kopiejek), 1924

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:30:20
308710
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, połtinnik (50 kopiejek), 1924, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Fedorin 10, Parchimowicz 56b

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 164

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł