Rosja, połuszka, 1768 KM

Rosja, połuszka, 1768 KM

Rosja, połuszka, 1768 KM

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:27:40
308579
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, połuszka, 1768 KM, Suzun
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki typ
Literatura: Bitkin 1210 (R), Brekke 324, Diakov 973

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 85

1)  90 zł