Niemcy, talar, 1586 B

Niemcy, talar, 1586 B

Niemcy, talar, 1586 B

Cena wylicytowana: 3 400 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:26:20
308640
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar, stara linia - Fryderyk Wilhelm I i Jan III 1573-1603, talar, 1586 B, Saalfeld
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.07 g, patyna
Literatura: Dav. 9772, Koppe 51, Schnee 243

Cena końcowa: 3 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 259

1)  3 400 zł
2)  3 300 zł
3)  2 500 zł