Niemcy, talar, 1653 CR

Niemcy, talar, 1653 CR

Niemcy, talar, 1653 CR

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:25:00
308642
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1653 CR, Drezno
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.02 g, bardzo ładny, patyna
Literatura: Dav. 7612, Kahnt 169, Schnee 879

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 219

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 250 zł
5)  1 050 zł