Niemcy, talar, 1599 HB

Niemcy, talar, 1599 HB

Niemcy, talar, 1599 HB

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:24:00
308218
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, talar, 1599 HB, Drezno, odmiana z nieco wyższą półpostacią Krystiana II (w środku)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.12 g, patyna
Literatura: Dav. 9820, Kelitz/Kahnt 186, Schnee 754

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 171

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  500 zł
6)  480 zł