Niemcy, talar, 1591 HB

Niemcy, talar, 1591 HB

Niemcy, talar, 1591 HB

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:23:20
308219
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian I 1586-1591, talar, 1591 HB, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, legenda, Rw: Tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.11 g, patyna, ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Dav. 9806, Keilitz/Kahnt 142, Schnee 731

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 181

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  760 zł
4)  740 zł
5)  700 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł