Niemcy, talar, 1708

Niemcy, talar, 1708

Niemcy, talar, 1708

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:17:20
308643
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Calenberg-Hannover - Jerzy Ludwik 1698-1727, talar, 1708, Zellerfeld, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Postać trzymająca drzewko i napis
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna, bardzo ładna moneta w pudełku firmy NGC nr 1970173-002 z oceną AU55
Literatura: Dav. 6655, Welter 2143

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 263

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 400 zł
4)  1 650 zł
5)  1 500 zł