Niemcy, talar, 1662

Niemcy, talar, 1662

Niemcy, talar, 1662

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:17:00
305429
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik 1648-1665, talar, 1662, Clausthal
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.59 g, ciemna patyna, wyraźne rysy na wypukłych elementach rewersu
Literatura: Davenport 6521, Welter 1511, Knigge 2249, Knyphausen 2179

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 191

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 000 zł
4)  920 zł
5)  540 zł