Niemcy, 2 guldeny, 1846

Niemcy, 2 guldeny, 1846

Niemcy, 2 guldeny, 1846

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:13:00
305435
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, 2 guldeny, 1846, Monachium
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: AKS 77, Davenport 594, Thun 89

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 282

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  240 zł