Austria, talar, 1615

Austria, talar, 1615

Austria, talar, 1615

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:05:40
305455
Opis: Austria - arcyksiążę Maksymilian III 1602-1618, talar, 1615, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo rozdziela datę, pod popiersiem znak mincmistrza, MAXIMILIANVS D G ARC AV DVX BVR STIR CARN; Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, po bokach ozdobniki, ET CARN MAG PRVSS ADMI COMES H ET TIROL
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.62 g, patyna
Literatura: Davenport 3321A, Voglh. 122/VIII var, M.-T. -

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 257

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  960 zł
4)  880 zł
5)  840 zł
6)  780 zł