Śląsk, talar, 1711 FN
Zakończenie: 10-09-2020 22:02:20
Śląsk, talar, 1711 FN
308635
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Józef I 1705-1711, talar, 1711 FN, Wrocław, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł cesarski i napis wokoło |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.27 g, moneta wybita z końcówki blachy, delikatna patyna |
Literatura: | Dav. 1031, F.u.S. 812, Herinek 144 |
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 143