Śląsk, talar, 1711 FN

Rozpoczęcie: 31-08-2020 18:00
Zakończenie: 10-09-2020 22:02:20
Śląsk, talar, 1711 FN

Śląsk, talar, 1711 FN

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 22:02:20
308635
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Józef I 1705-1711, talar, 1711 FN, Wrocław, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł cesarski i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.27 g, moneta wybita z końcówki blachy, delikatna patyna
Literatura: Dav. 1031, F.u.S. 812, Herinek 144

Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 136