Śląsk, talar, 1545

Śląsk, talar, 1545

Śląsk, talar, 1545

Cena wylicytowana: 5 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:57:20
305454
Opis: Śląsk - miasto Wrocław - Ferdynand I 1527-1560, talar, 1545, Wrocław, Aw: Pięciopolowa tarcza herbowa miasta Wrocławia, powyżej data, MONETA ARGENTEA WRATISLAVIENSIS; Rw: Lew czeski kroczący w lewo, ECCE VICIT LEO DE TRIBV IVDA
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.54 g, patyna
Literatura: Davenport 8993, F.u.S. 3416, Kopicki 8808 (R3)

Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 701

1)  5 200 zł
2)  5 000 zł
3)  4 700 zł
4)  4 500 zł
5)  4 500 zł
6)  4 100 zł
7)  3 400 zł
8)  3 100 zł