Ryga- miasto, zestaw 6 x szeląg

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:57:00
307152
Opis: Ryga- miasto - Krystyna 1632-1654, zestaw 6 x szeląg, Ryga, w skład zestawu wchodzą roczniki: 2 x 1635, 2 x 1636, 2 x 1637
Stan zachowania: II-/III,
Dodatkowe informacje: razem 6 sztuk, patyna
Literatura: SB 54, 55, 56

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 64

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł