Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1544

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:55:20
308462
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1544, Królewiec, popiersie w wysokim kołnierzem, końcówka napisu PRVSS na awersie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna, rzadszy wariant trojaka z roku 1544
Literatura: Iger Pr.44.2.b (R1), Slg. Marienburg 1190, Voss. 1385

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 243

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  240 zł