Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1543

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:55:00
308464
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1543, Królewiec, końcówka napisu PRVS na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: egzemplarz niedobity, patyna
Literatura: Iger Pr.43.1.a (R), Slg. Marienburg 1184, Voss. 1378

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 218

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  150 zł
9)  135 zł