Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:46:20
308699
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 106

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  85 zł
8)  75 zł